معرفی رستوران های کیش

سه شنبه 24 مرداد 1396
13:11
مری


رستوران کلبه درویش کیش

رستوران کلبه درویش یکی از رستوران های ساحلی کیش است که در جاده جهان و بعد از کشتی یونانی قرار دارد. رستوران دارای یک فضای سنتی بسیار زیبا و دل نشین است که قطعا نظر شما مسافران تور کیش پاییز 96 را جلب خواهد کرد. رستوران دارای ظرفیت 50 نفر است و در هنگام شام و ناهار خدمات ارائه می دهد. هم چنین در زمان های دیگر می توانید از سرویس چای و قهوه رستوران استفاده کنید. منوی ستوران شامل انواع غذاهای ایرانی نظیر کباب ها، دیزی و خورشت ها برای شما تور کیش شهریور 96 است. رستوران در هنگام شام اجرای موزیک زنده نیز خواهد.

رستوران کلبه درویش کیش

رستوران کلبه درویش کیش


رستوران شانی کیش

رستوران شانی یکی از رستوران های خوب جزیره کیش است که در نزدیکی مرکز شهر و در هتل شایگان کیش قرار دارد. این رستوران دارای دکوراسیونی با رنگ های شاد و زیبا است و می تواند همزمان به 250 نفر خدمات رسانی کند. منوی رستوران شانی شامل انواع غذاهای ایرانی و فرنگی بوده و این غذاها با بهترین کیفیت در اختیار شما مسافران تور کیش مهر 96 قرار می دهند. رستوران در سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام خدمات ارائه می دهد که در هنگام شام خدمات رسانی به همراه موسیقی زنده می باشد.

رستوران شانی کیش

رستوران شانی کیش


رستوران باران کیش

رستوران باران یکی از رستوران های خوب کیش است که در نزدیکی بازار زیتون قرار دارد. رستوران دارای ظرفیت 55 نفر بوده و انواع غذاهای ایرانی را سرو می کند. رستوران دارای دو فضای سنتی و مدرن است که می توانید به طور دلخواه مکان نشستن خود را انتخاب کنید. این رستوران در دو تایم ظهر و شب برای ناهار و شام به شما مهمانان تور کیش نوروز 97 خدمات ارائه می دهد. رستوران دارای اینترنت بی سیم رایگان است که می توانید از آن استفاده کنید. هم چنین می توانید برای مراسم های خود با اطلاع قبلی میز رزرو کنید.

رستوران باران کیش


رستوران خاطره کیش

رستوران خاطره یکی از رستوران های خوب جزیره است که در خیابان فردوسی کیش که در مرکز شهر است قرار دارد. این رستوران با منوی غذاهای ایرانی شامل کباب ها و غذاهای دریایی از شما مسافران تور کیش آبان 96 پذیرایی می کند. فضای رستوران بسیار شیک مدرن و بسیار تمیز است. از ویپگی ها مثبت رستوران می توان به ارائه اینترنت بی سیم رایگان اشاره کرد. ظرفیت رستوران حدود 150 نفر و قیمت منوی آن مناسب است. شما مسافران تور کیش آبان 96 می توانید در دو وعده غذایی ناهر و شام برای صرف غذا به این رستوران مراجعه کنید.

رستوران خاطره کیش

رستوران خاطره کیش


رستوران سرآشپز کیش

رستوران سرآشپز یکی از رستوران های خوب کیش است که به شما مسافران تور کیش آذر 96 خدمات ارائه می دهد. این رستوران دارای دکوراسیونی شیک و مدرن و زیبا است. منوی رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی ، فرنگی و دریایی خوش طعم است. منوی این رستوران باز است و مشا می توانید با این منو غذاهای دلخواه خود را میل کنید. پیشنهاد ا استفاده از این رستوران در سفر شما به جزیره زیبای کیش است.

رستوران سرآشپز کیش

رستوران سرآشپز کیش


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به وبلاگ سفر و توریست است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات